Wieczór panieński nad morzem, Władysławowo

Wieczór panieński nad morzem, Władysławowo

Wieczór panieński nad morzem

Czy może być coś lepszego niż świętowanie wieczoru panieńskiego z najbliższymi koleżankami, w dodatku nad morzem? Absolutnie nie! Zapraszam Was dzisiaj na wyjątkową opowieść o kobiecej przyjaźni okraszonej dobrym humorem i szumem fal w tle.

kobiety nad morzem

Czy warto wynająć fotografa na wieczór panieński?

Oczywiście! Przede wszystkim dlatego, ze odpada Wam stres i przerzucanie odpowiedzialności na inne uczestniczki spotkania za robienie zdjęć i dokumentowanie wieczoru. Macie od tego konkretną, wynajęta osobę podczas gdy Wy same możecie zająć się tylko dobrą zabawą : ) 

Sesja na wieczorze panieńskim

może być zarówno prezentem/niespodzianką dla panny młodej jak i zorganizowaną akcją. Fotograf może Wam towarzyszyć tylko godzinę i zaproponować pozowane, grupowe i indywidualne ujęcia lub wykonać kilkugodzinny reportaż przeplatany portretami. Tę wersję polecam najbardziej – mimo, że najbardziej kosztowna to otrzymujecie pełny materiał z tego wyjątkowego wieczoru – a w końcu za mąż wychodzi się tylko raz ; ) 

 

Jak przygotować się do organizacji sesji na wieczorze panieńskim?

To nie lada wyzwanie! Dobrze jest przemyśleć całą imprezę. Z pewnością na głowie macie wiele zagadnień i tematów – począwszy od miejsca, poprzez atrakcję, stroje i właśnie sesję zdjęciową. Jestem od tego by pomóc Wam w tym ostatnim : ) 

Przede wszystkim – podpytajcie pannę młodą jaki lubi klimat, styl. Przypomnijcie sobie dawne rozmowy, może gdzieś między zdaniami przyszła panna młoda rzuciła hasło, że marzy o panieńskim nad morzem lub w stylu rustykalnym a może woli zwyczajnie pójść na imprezę i dobrze się bawić? Pamiętaj, że kazda opcja jest super! Najważniejsze to zgrane towarzystwo i mnóstwo dobrego humoru!

Do sesji nie musicie się specjalnie przygotowywać. Fotograf jest od tego by łapać Wasze emocje, uśmiechy, dobrą zabawę i podpowiedzieć Wam co i jak. Jeśli jednak zalezy Wam na efekcie WOW pomyślcie o kilku scalających imprezę gadżetach. Może fajny motyw przewodni, dekoracje, atrakcje? Pozłacane tatuaże, wianki, zwiewne sukienki? A może małe butelki proseco i impreza w stylu lat 90? Pamiętajcie, ze te najmniejsze, drobne dodatki i dekoracje robią świetny klimat i są bardzo fotogeniczne! ; ) 

Jak przebiega sesja na wieczorze panieńskim?

Ponieważ jest to Wasz wieczór – tak jak chcecie : ) Chociaż wszelkie szczegóły ustalamy wcześniej – na czym Wam zależy, jakie macie oczekiwania to wiele rzeczy wychodzi w trakcie imprezy. Łapię wszystkie najwazniejsze momenty i chwile, drobne detale, gesty, dekoracje, tort(jeśli macie) prezenty itp – czyli tak naprawdę jest to reportaż z wieczoru panieńskiego. Jeśli chcecie to wykonujemy wspólne ujęcia pozowane wszystkich uczestniczek oraz portrety, które są fajnym uzupełnieniem materiału : ) 
Z pewnością nie będzie miejsca na nudę. Chociaż sama wieczoru panieńskiego nie miałam(tak, niestety) to wiem, towarzysząc już dziewczynom na wielu imprezach, że to niezapomniane wieczory. Jest dużo humoru, żartów i szampańskiej zabawy. Podczas zdjęć staram się Wam nie przeszkadzać, jestem obserwatorem. A na ujęciach pozowanych rozluźniam Was wesołą gadką byście nie czuły się skrępowane. 

Pamiętajcie – jestem od tego, by zapisać Wasz wieczór jak najlepiej. Chętnie skonsultuję z Wami Wasze oczekiwania ale też pomogę w przygotowaniach, chętnie coś podpowiem. Nie bójcie się pytać, pisać – nie gryzę! 

Życzę Wam powodzenia w przygotowaniach i organizacji i tymczasem… Zapraszam Was do obejrzenia nadmorskiego reportażu z wieczoru panieńskiego Magdy : ) 

Wieczór panieński nad morzem, Władysławowo

Gdy świadkowa Magdy, Asia napisała do mnie, że myślą z dziewczynami o zdjęciach na panieńskim we Władysławowie uśmiechnęła mi się buzia a serce krzyczało TAK TAK TAK! : ) Ponieważ na Półwysep Helski mam dosłownie 30minut drogi uwielbiam ten nadmorski klimat. A morze w połączeniu z tyloma szalonymi dziewczynami to mieszanka wybuchowa. Był czas na toasty na plazy… 

wieczór panieński nad morzem

Ale i na piękne nadmorskie portrety z panną młoda…

Były grupowe portrety… Poważne…i szalone : ) 

A potem dziewczyny mnie porwały… w rejs! 

sesja na panieńskim Trójmiasto

A co się działo potem… to już tajemnica dziewczyn 😉 

Jeśli i Ty myślisz o tym bym sfotografowała Twój wieczór panieński zapoznaj się z działem

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować termin zapraszam do kontaktu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *