O MNIE

NATURALNA FOTOGRAFIA RODZINNA TRÓJMIASTO

Kim jestem?

Przede wszystkim jestem żoną i mamą. Mój mąż jest moim największym wsparciem a dzieciaki najlepszym motywatorem do działania. Gdyby nie oni nie byłoby tego wszystkiego. Największą wartością jest dla mnie rodzina. Przez swoje fotografie chcę pokazywać bliskość, relacje i ciepło rodzinne. Możecie być pewni, że stworzę dla Was takie fotografie jakie sama chciałabym mieć ze swoją rodziną w naszym albumie.

Prywatnie uwielbiam kawę i jestem czekoladoholiczką. Lubię słuchać motywujących podcastów, książki i seriale kryminalne oraz jeździć na rowerze. Najlepiej wypoczywam na łonie natury i kocham zachody Słońca.

Co robić jesienią z dziećmi w TrójmieścieCo robić jesienią z dziećmi w TrójmieścieCo robić jesienią z dziećmi w TrójmieścieCo robić jesienią z dziećmi w Trójmieście

Jakich zdjęć możecie ode mnie oczekiwać?

Naturalnych. Prawdziwych. Przepełnionych emocjami. Nie fotografuję w studio. Nie znajdziecie u mnie kolorowych teł ani akcesoriów. Spotykam się z Wami w Waszych domach albo w plenerach. Uwierzcie mi, że nie ma za małych, za ciasnych czy złych mieszkań do sesji lifestyle. Pomyślcie – gdzie czujecie się lepiej niż we własnym domu? Gdzie lepiej pokażecie siebie jak nie w swoim mieszkaniu gdzie widać Wasze pasje i to jakimi jesteście ludźmi? A plenery? Czy może być coś piękniejszego niż morze, las, polanka, które są idealnym tłem dla Waszych uczuć?

Jak wygląda sesja u mnie?

Jeśli boicie się sztucznej atmosfery a na słowo „sesja” dostajecie drgawek i chcecie uciekać to mogę Was uspokoić – to nie u mnie 🙂 Nasza sesja jest luźnym spotkaniem gdzie dbam o wesołą, naturalną atmosferę. Opowiadam żarty, wymieniam się z Wami historiami z mojego macierzyństwa, bawię się z Waszymi dziećmi. Atmosfera i zaufanie to dla mnie podstawa. Najlepszym komplementem jest dla mnie fakt, że dzieciaki na sesji wołają do mnie „ciociu” a początkowo negatywnie nastawieni tatusiowie po sesji komentują, że „nie było tak źle”

sesja ciążowa Trójmiasto

Jakie zdjęcia mogę dla Was wykonać?

Każdy powód do spotkania jest dobry. Możecie uwiecznić radosne oczekiwanie na nowego członka rodziny, możemy spotkać się na sesji rodzinnej lub na powitanie maluszka na świecie czyli sesji noworodkowej. Wykonuję też unikalne szpitalne sesje fresh48, które odbywają się do 48h po porodzie i są niesamowitą bombą emocji. Mogę też wykonać dla Was sesję narzeczeńską oraz sesję ślubną a także pełen reportaż z baby shower, wieczoru panieńskiego, chrzcin, roczku czy też ślubu.

Gdzie fotografuję?

Nie mam swojego studia. Fotografuję w Waszych domach lub spotykamy się w trójmiejskich plenerach: lasy, pola, plaże, gdzie tylko chcecie. Opowiedzcie mi o Waszym ulubionym miejscu.
Mieszkam w Rumi ale dojadę wszędzie gdzie tylko chcecie 🙂
Reda, Wejherowo, Gdynia, Gdańsk, Sopot.
Do 20km od Rumi dojazd jest w cenie sesji. Powyżej 20 dodatkowo płatny 1zł/km.

Jestem dla Was.

Napisz do mnie i stwórzmy razem coś pięknego.

Ściskam! Justyna

fotograf rodzinny trójmiasto