DLA FOTOGRAFÓW

NAUKA NATURALNEJ FOTOGRAFII RODZINNEJ

Jestem Justyna, szczęśliwa żona, mama, fotografka.
 Od ponad 5 lat fotografuję brzuszki, maluszki i starszaki w moim ukochanym, luźnym, naturalnym stylu. Moja droga do fotografii nie była łatwa, prosta i przyjemna. Była wyboista, pełna nieprzespanych nocy i ciężkiej pracy bowiem rozwijanie firmy, budowanie marki osobistej z niemowlakiem przy piersi do łatwych zadań nie należy 🙂  Ale zrobiłam to!
I Tobie udowodnię, że też to potrafisz. 

fotograf rodzinny trójmiasto


CZY CHWYTAJĄC APARAT W DŁOŃ CZUJESZ SIĘ SZCZĘŚLIWA?

czy fotografując przenosisz się w inny, lepszy świat?

czy chciałabyś by spisywanie ludzkich historii było twoim sposobem na życie?


jeśli choć raz odpowiedziałaś twierdząco to...jesteś w dobrym miejscu!

sprawdź, co mogę dla ciebie zrobić:

Fotografowanie dzieci sprawia Ci problem?
Nie wiesz jak wywołać prawdziwe emocje?
W trakcie sesji masz pustkę w głowie i nie wiesz, jakie aktywności zaproponować Twoim Klientom?
A może nie wiesz na co zwrócić uwagę by sesja z dziećmi przebiegła bezstresowo?

Jeśli choć raz odpowiedziałaś twierdząco to ten e-book zdecydowanie jest dla Ciebie!​

1,5 godzinne spotkanie w całości poświęcone tobie i twoim potrzebom. Możemy skupić się na zagadnieniach typowo fotograficznych bądź marketingowych.

Podczas 8h spotkania skupimy się na istotnych dla Ciebie zagadnieniach.
Może potrzebujesz informacji jak budować skuteczne portfolio i zdobywać klientów? Może szukasz wskazówek jak działać i co publikować w SM? a Może Twoją bolączką jest przeprowadzanie sesji z Klientami?

Pamiętaj -
indywidualne warsztaty są DLA CIEBIE.


Wspólnie ustalamy zakres spotkania byś wyniosła z niego jak najwięcej. Podzielę się z Tobą swoim ponad 4letnim doświadczeniem i odpowiem na każde Twoje pytanie.

Ponad 8 godzinne spotkanie w 3 osobowej grupie, w której będziemy czerpać ze swoich doświadczeń. przeprowadzę was przez cały proces obsługi klienta wraz z sesją, opowiem o zagadnieniach marketingowych i biznesowych.

zaufaj mi...

sesja rodzinna nad morzem

Byłam tam gdzie Ty. Wiem jakie rozterki towarzyszą na początku drogi, jakie masz obawy i co może Cię stresować bądź sprawiać problem. Przez 5 lat sfotografowałam setki rodzin i teraz całym moim zebranym doświadczeniem chcę podzielić się z Tobą. Podpowiem Ci co mi wyszło a co…trochę mniej. Zdradzę co dziś zrobiłabym inaczej a co było strzałem w 10! Pokażę Ci jak przeprowadzam sesję z Klientami i pomogę swoimi wskazówkami podczas Twojej pracy na sesji. Odpowiem na każde Twoje pytanie a kameralna grupa sprawi, że nikt nie zostanie bez odpowiedzi. 

Zrobię wszystko by pomóc Ci jak najlepiej by znacznie skrócić Twoją drogę, rozwinąć Twój foto-biznes i by sesje nie wywoływały już w Tobie bólu brzucha a…prawdziwy entuzjazm 🙂