REGULAMIN SESJI

Zrezygnowałam z papierowych umów na rzecz regulaminu. Wpłata 100zł zadatku jest równoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu, rezerwacją terminu i gwarancją niezmienności ceny.

sesja rodzinna nad morzem

1. Pozostała płatność odbywa się do dnia sesji przelewem na wskazane konto bankowe –  79 1050 1764 1000 0092 9906 8339. 

Nie wysyłam plików do czasu otrzymania pełnej kwoty wynagrodzenia.

2. Płatności za dodatkowe ujęcia, wydruki i albumy następuje do dnia odbioru materiałów przelewem na konto.

3. Do 2 tygodni od sesji otrzymujecie zdjęcia do wyboru poprzez portal Photonesto. Tam wybieracie ujęcia zgodnie z opłaconym pakietem. Później jest możliwość dokupienia wyłącznie dodatkowych ujęć w cenie 30zł/szt. Po Waszym wyborze przekazuję zdjęcia do drukarni, następnie gdy otrzymam je z powrotem umawiamy się na odbiór materiałów bądź następuje ich wysyłka(zgodnie z cennikiem poczty polskiej lub paczkomatem)

4. Nie oddaję surowych plików RAW – wyłacznie pliki jpg. po mojej obróbce.

5. Decydując się na sesję w moim wykonaniu klienci akceptują mój styl pracy, obróbkę oraz kadry.

6. Gwarantuję wykonanie usługi na tym samym poziomie co zaprezentowany w moim portfolio.

7. Podana cena obejmuje doświadczenie i wiedzę fotografa, konsultację przed sesją, czas pracy na sesji oraz przy edycji zdjeć, dojazd na sesję, wydruk zdjęć oraz koszty prowadzenia firmy tj. ZUS i podatek.

8. Nie zgadzam się na kadrowanie zdjęć, nakładanie filtrów oraz jakiekolwiek modyfikacje dotyczące ostatecznego wyglądu wykonanej przeze mnie fotografii. 

9. Zależy mi na możliwości publikacji zdjęć na stronie internetowej i platformach społecznościowych – biorąc udział w sesji wyrażacie zgodę/nie wyrażacie zgody na publikację oraz wykorzystywanie swojego wizerunku.

10. Każdorazowo wykonane fotografie publikowane przez Was w mediach społecznościowych powinny wskazywać na moje autorstwo. 

 

79 1050 1764 1000 0092 9906 8339

 

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszam do kontaktu