Albumy Crystal Albums

Albumy Crystal Albums

Albumy Crystal Albums

albumy fotograficzne crystal albums Szufarska (2 of 59)

Gdzie gromadzisz zdjęcia? W telefonie? Na dysku komputera? A co byś zrobiła gdyby jutro cała elektronika przestała istnieć?  Pamięć przecież jest ulotna… W zapomnienie odejdą wtedy pierwsze uśmiechy Twoich dzieci, ich kolejne urodziny, Wasze wspólne wakacje i rodzinne uroczystości. Nie chcesz tego, prawda? Bo przecież Twoje wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę… mam więc dla Ciebie alternatywę. Albumy Crystal Albums.

W związku z tym…wyobraź sobie taką scenę… za 40 lat siadasz w fotelu, z półki ściągasz album, oglądany już tyle razy ale wciąż cieszący oczy. Wnuki wdrapują się na Twoje kolana, razem głaszczecie miziastą okładkę a Ty rozpoczynasz swoją historię przekładając kolejne karty zapełnione chwilami pełnymi piękna…

Ważnym aspektem jest fakt, że Crystal Albums to sprawdzona, rodzinna firma. Zawsze na czas, zawsze idealnie, piękne i genialnie jakościowo. Teraz tą jakość chcę pokazać Tobie.  Udowodnię Ci, że wspomnienia na kartach tych albumów wyciskają z oczu łzy i przywołują Wasze szczęśliwe momenty. Pozwól sobie na to.

Przede wszystkim -
nikt nie będzie miał takiego samego albumu jak Ty.

Od razu Cię ostrzegę! Te albumy uzależniają. Gdy już będziesz w posiadaniu jednego będziesz chciał więcej i więcej… a to z urodzin, a to z wakacji, z naszej sesji lub Waszych codziennych chwil. Każdy pretekst do zamówienia nowego albumu jest dobry 😉

Albumy są w pełni personalizowane.

Pierwszy istotny wybór – rozmiar! Malutkie, idealne do dziecięcej rączki 15×15, najczęściej zamawiane 20×20, robiące wrażenie 25×25 oraz klasyczne 20×30.
Dalej zaczynamy od okładki która może być piekną zapowiedzią tego, co w środku, pięknie rozpoczynającą historię. Dostępna jest cała gama okładek – od miziastych, przez materiałowe, skórzane i płócienne, we wszystkich kolorach tęczy. Na okładce możesz umieścić grawer lub okienko ze zdjęciem . Wygrawerować możemy Wasze inicjały, symbol, imię dziecka lub cokolwiek sobie wymarzysz.

Bez wątpienia  – środek albumu to cała gama możliwości. Setki układów na tysiące zdjęć. Ale spokojnie, tym wszystkim zajmuję się ja. Twoje jedyne zadanie polega na dostarczeniu mi zdjęć i…akceptacji projektu 😉 

Ważnym aspektem jest rodzaj kart w środku. Możesz zamówić album ze sztywnymi kartami, tzw. storyalbum lub storybook z kartami elastycznymi. Zaczynamy od 10 stron, kończymy…kiedy skończą nam się zdjęcia 😉 Ogranicza nas tylko liczba fotografii. No własnie, liczba! Ile zdjeć zmieści się w albumie? Ciężko powiedzieć. Wszystko zależy od rozmiaru oraz układu w środku. Przygotuj lepiej większą ilość by w razie czego było z czego wybierać.

Na koniec jeszcze jedna ważna rzecz – albumy rozkładają się całkowicie na płasko co daje możliwość drukowania zdjeć również na środku bez obawy, że czyjaś twarz będzie podobna zupełnie do nikogo ; )

Wspomnienia w rękach dzieci

Albumy uzależniają. To absolutny fakt i nie sposób się z nim nie zgodzić. Dla mnie nie ma lepszego komplementu niż widok moich dzieci wertujących karty naszych rodzinnych albumów.
Codziennie

Szczegółowa oferta albumów dostępna jest

Jeśli chcesz zamówić album lub dopytać o szczegóły zapraszam do kontaktu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *